
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
| Port PS/2 (tastatura) | Nu |
| Port PS/2 (mouse) | Nu |
| Iesire DVI-I video | Da |
| Conector Line-in | Da |
| Conector Speaker-Out | Da |
| Port USB 3.0 A/USB 3.1 type C | 2 |
| Marca comerciala | Intel |
| Greutate, kg | 3.5 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | PC 01059 |
| Specificul | USB 3.0 |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Unitate de sistem |
| Culoare | Negru |
| Memorie video | 1024 MB |
| Modelul GPU | GeForce GT710-1GB |
| Producator placii video | GIGABYTE |
| Tipul de memorie video | GDDR5 |
| Iesire VGA | Da |
| Hard disk (HDD/SSD),GB | SSD 128 GB+HDD 1.0TB |
| Interfata HDD | SATA |
| Nr. de HDD | 1 |
| Viteza de rot. a HDD, rot/min | 7200 |
| Capacitate HDD | 1 TB |
| Tastatura in set | Nu |
| Memoria cache, KB | 9 |
| Viteza procesorului | 3.6 - 4.2 GHz |
| Producator de procesoare | Intel |
| Procesor | Intel Core i3-9100F 3.6--4.2 GHz |
| Tipul procesorului | Core i3-9100F |
| Nr. de nuclee | 4 |
| Mouse in set | Nu |
| Puterea blocului de alimentare, W | 500 |
| Suport Gigabit LAN | Da |
| Suport 10/100 FastEthernet | Da |
| Intrare p/u microfon 3.5 mm | Da |
| Seria | Home |
| Socket | LGA1151 |
| Tip de memorie | DDR4 |
| Freсventa de memorie | 2666 MHz |
| Port USB | 4 |
| Model placii de baza | ASRock H310CM-DVS |
| Modelul corp. | ATX 500W Sohoo 2810BG |
| Sistemul de operare | DOS |
| Memoria operativa (RAM) | 4 GB |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă