
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Modulul Wi-Fi
0
Decoder Dolby Digital
1
Puterea subwoofer-ului
pina la 150 W
Puterea totala
pina la 200 W
Subwoofer Fara Fir
1
| Bluetooth | 1 |
| Modulul Wi-Fi | Nu |
| Port USB | 1 |
| NFC | Nu |
| Iesire HDMI | 1 |
| Sleep-Timer | Nu |
| Inregistrare de pe CD pe USB | Nu |
| Functie BD-Live | Nu |
| Suportul 3D | Nu |
| Auto-reglare a sunetului | Nu |
| Antena | Nu |
| Conector audio, bit/kHz | 24/192 |
| Sistem sonor | 2.1 |
| Puterea AC frontale, W | 60 |
| Puterea subwoofer-ului | pina la 150 W |
| Marca comerciala | Hisense |
| Greutate, kg | 1.72 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | HS212F |
| Subwoofer pasiv | Da |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Soundbar |
| Culoare | Negru |
| Puterea totala | pina la 200 W |
| Subwoofer Fara Fir | Da |
| FM-tuner | Nu |
| Decoder Dolby Digital | Da |
| Decoder Dolby TrueHD | Nu |
| Decoder DTS | Da |
| Decoder Dolby Digital Plus | Nu |
| Puterea max. consumata, W | 140 |
| Materialul lui subwoofer | Plastic |
| Subwoofer activ | Nu |
| Materialul corpului AC frontale | Plastic |
| Puterea subwoofer-ului, W | 60 |
| Media suportat | Bluetooth,USB,HDMI |
| Simbol luminos al ecranului | Da |
| Culoarea de caractere luminoase | Alb |
| Puterea totala a acusticei, W | 120 |
| Media formate de redare | MKV, MPEG4, AVCHD, WMV, MPEG1, MPEG2, WMA, MP3 |
| Telecomanda | Da |
| SmartTV | Nu |
| Rezolutia video | UHD 4K (2160p) |
| Port Ethernet | Nu |
| Functia Karaoke | Nu |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă