
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Tip de alimentare
Retea 220-230 V
Puterea
pina la 700 W
Tipul
Masina de gaurit cu percutie
Diametrul tijei max, mm
16
| Marca comerciala | Fieldmann |
| Greutate, kg | 1.5 |
| Dimensiuni (IxLxA) | 22.8x24.5 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | FDV2004E 500W |
| Tara de productie | China |
| Puterea | pina la 700 W |
| Tipul | Masina de gaurit cu percutie |
| Consum de energie, W | 500 |
| Revers | Da |
| Tipul masinei de gaurit cu percutie | Cu percutie |
| Domeniul de prindere, mm | 13 |
| Diametrul tijei max, mm | 16 |
| Tip de alimentare | Retea 220-230 V |
| Culoare | Verde deschis |
| Turatie la mersul in gol, rot/min | 50–3000 |
| Regulatorul electronic de vitezei | Da |
| Limitator de reglare a adancimii | Da |
| Mаner suplimentar | Da |
| Regimuri de functionare | Gaurita, gaurita cu percutie |
| Tipul sisteme de prindere | Mandrina rapida |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă