
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
| Marca comerciala | Sport |
| Model | 1467 |
| Tipul | Gantera 1.5 kg |
| Culoare | Multicolor |
| Marime | 1.5 kg |
| Gender | Unisex |
| Compozitie | Vinyl, metal |
| Grupa | Gantera 1.5 kg |
| Virsta | Adulti |
| Tara de origine | China |
| Denumire model | Ganter |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă