
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Numarul de viteze
10
Culoare
Gri
Dimensiunea cadrului
XL
Materialul jantei
ALUXX
Diametru roti
29
| Marca comerciala | Giant |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | Fathom E+ 2 |
| Culoare | Gri |
| Gender | Barbati |
| Grupa | Bicicleta |
| Dimensiunea cadrului | XL |
| Material cadru | ALUXX-Grade Aluminum |
| Tipul | Bicicleta electrica |
| Diametru roti | 29 |
| Numarul de viteze | 10 |
| Tara de origine | Taiwan |
| Denumire model | Fathom E+ 2 |
| Materialul jantei | ALUXX |
| Constructie pliabila | Nu |
| Schimbator spate | Shimano Deore, Shadow+ |
| Manete | Shimano Deore |
| Frana fata | Shimano BR-MT200, hydraulic disc, 180/160mm |
| Frana spate | Shimano BR-MT200, hydraulic disc, 180/160mm |
| Furca | SR Suntour XCR 32 Boost Coil LOR 29 |
| Amortizator spate | Nu |
| Portbagaj | Nu |
| Sonerie | Nu |
| Pompa | Nu |
| Cos | Nu |
| Suport | Nu |
| Jante | Giant XCT 29 Tubeless Ready 25mm e-bike optimised |
| Carucioare | N/A |
| Bucse | Giant eTracker Sport, [F] 15mm Thru-Axle [R] 141mm QR, e-bike optimised |
| Spite | Stainless |
| Tija de sa | Giant 30.9mm, 2-bolt Micro Adjustable, Forged Aluminium |
| Sa | Giant Sport |
| Manere de frina | Tektro HD-M285 |
| Manere | N/A |
| Tija | Giant Contact |
| Ghidon | Giant Connect TR Riser 31.8x750mm |
| Pedale | Aluminum Platform |
| Caseta | Shimano CS-HG200, 11-36T, 9-Speed |
| Lant | KMC e.9 Sport, e-bike optimized |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă