
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Acoperire interna
Inox
Tip reglaj
Sensor
Culoare
Negru, sur
Volum
46 l
Puterea microundei
900 W
| Marca comerciala | Miele |
| Greutate, kg | 21.5 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | M7244TCSS |
| Tara de productie | Marea Britanie |
| Tipul | Cuptor cu microunde |
| Culoare | Negru, sur |
| Tip de cuptor microunde | cu grill |
| Tip constructiv | Incorporabil |
| Acoperire interna | Inox |
| Inaltime, cm | 45.6 |
| Adincime, cm | 56 |
| Dimens.compart. (HxlxL),сm | 45-45.2х56.2-56.8х55 |
| Latime, cm | 59.5 |
| Dimensiuni (IxLxA), cm | 45.6 х 59.5 х 56 |
| Disponibilitatea display | Da |
| Protectie de la copii | Da |
| Deconectare automatica la deschiderea usii | Da |
| Deschiderea usii | Maner |
| Iluminare | Da |
| Seria | PureLine |
| Tipul grill-ului | Cuart |
| Tip reglaj | Sensor |
| Volum | 46 l |
| Puterea microundei | 900 W |
| Puterea grill | 1500 W |
| Numar niveluri de putere | 7 |
| Diametrul paletei | 40 cm |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă