
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Acoperire interna
Inox
Tip de control
Mecanic
Volum
23 l
Puterea microundei
1300 W
| Auto-gatire | Da |
| Auto-incalzire | Nu |
| Marca comerciala | Tornado |
| Greutate, kg | 14 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | MWO-BI23D INOX |
| Specificul | Blocare pentru copii |
| Tipul | Cuptor cu microunde |
| Tip de cuptor microunde | cu grill |
| Puterea grill-ului, W | 1000-1490 W |
| Tip constructiv | Incorporabil |
| Acoperire interna | Inox |
| Inaltime, cm | 59.5 |
| Adincime, cm | 38.4 |
| Latime, cm | 33.6 |
| Dimensiuni (IxLxA), cm | 59.5x33.6x38.4 |
| Tava adinca | Nu |
| Carte de retete | Nu |
| Tava metalica | Nu |
| Grilaj din metal | Da |
| Grilaj jos p/u grill | Nu |
| Aparat de fiert cu aburi | Nu |
| Inel cu roti | Da |
| Platou de sticla | Da |
| Platou de teflon | Nu |
| Grill+Convectie | Nu |
| Microunde+Grill | Da |
| Microunde+Convectie | Nu |
| Protectie de la copii | Da |
| Deconectare automatica la deschiderea usii | Da |
| Indicarea timpului de finisare | Da |
| Indicarea pornirii | Da |
| Indicare regimului de functionare | Da |
| Nr. de grill-uri | 1 |
| Tipul grill-ului | Ten |
| Timp maximal de preparare (min) | 95 |
| Regulatorul timpului | Nu |
| Ceas digital | 1 |
| Iluminarea camerei interioare | Da |
| Deschiderea usii | Maner |
| Regim Grill | Da |
| Regim convectie | Nu |
| Regim microunde | Da |
| Regim Decongelare | Da |
| Timer pornire | Nu |
| Timer oprire | Da |
| Simbol luminos al ecranului | Da |
| Culoarea de caractere luminoase | Rosie |
| Tip de control | Mecanic |
| Volumul camerei, (l) | Mediu (20 pina la 24.9 l) |
| Volum | 23 l |
| Diametrul mesei din sticla | 25-27.9 cm |
| Diametrul paletei | 27 cm |
| Puterea microundei | 1300 W |
| Puterea grill | 1000 W |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă