Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Deschiderea usii
Maner
Tip de control
Electronic
Volum
30 l
Tip constructiv
Independent
Puterea microundei
1000 W
| Marca comerciala | Hisense |
| Greutate, kg | 10.2 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | H30MOBS10HC |
| Iluminare | Da |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Cuptor cu microunde |
| Culoare | Negru |
| Tip de cuptor microunde | cu grill |
| Tip constructiv | Independent |
| Acoperire interna | Emaliat |
| Inaltime, cm | 32.6 |
| Adincime, cm | 26.1 |
| Latime, cm | 45.5 |
| Dimensiuni (IxLxA), cm | 32.6x45.5x26.1 |
| Disponibilitatea display | Da |
| Deconectare automatica la deschiderea usii | Da |
| Deschiderea usii | Maner |
| Tipul grill-ului | Cuart |
| Tip de control | Electronic |
| Volum | 30 l |
| Puterea microundei | 1000 W |
| Puterea grill | 2400 W |
| Numar niveluri de putere | 5 |
| Diametrul paletei | 31 cm |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă