
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
| Marca comerciala | Grace Dance |
| Model | 3828566 |
| Tipul | Cerc gimnastic 65 cm |
| Culoare | Roz |
| Marime | 65 cm |
| Gender | Unisex |
| Compozitie | 100% Polietilen |
| Grupa | Cerc gimnastic |
| Virsta | Copii |
| Marime UE | 65cm |
| Modelul | 3828566 |
| Tara de origine | China |
| Denumire model | Hula-hoop |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă