Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Numarul de viteze
1x8
Dimensiunea cadrului
One size
Material cadru
Alpha Silver Aluminium
Constructie pliabila
0
Diametru roti
24
Noi, echipa rețelei de magazine BOMBA, apreciem încrederea cumpărătorilor noștri. În fiecare zi lucrăm pentru ca informațiile despre produse și servicii prezentate pe site să fie cât mai complete, obiective și actuale. Scopul nostru este să vă oferim informații veridice, astfel încât să puteți lua cea mai bună decizie de cumpărare.
Totuși, în ciuda verificării constante, BOMBA nu poate garanta acuratețea absolută a tuturor datelor publicate pe site, din cauza posibilelor erori tehnice sau defecțiuni. De asemenea, nu ne asumăm responsabilitatea pentru conținutul și actualitatea informațiilor din sursele externe către care pot exista linkuri pe site-ul nostru.
BOMBA își rezervă dreptul de a modifica unilateral și fără notificare prealabilă descrierile, caracteristicile și proprietățile de consum ale produselor. Imaginile prezentate pe site sunt simulate și servesc exclusiv în scop ilustrativ. Informațiile generale despre produse sunt furnizate doar în scop informativ.
Prețurile produselor, precum și condițiile de acordare a reducerilor, cadourilor, ratelor și creditării pot fi modificate de compania BOMBA în mod unilateral și fără notificare prealabilă.
Echipa noastră verifică și actualizează regulat informațiile de pe site pentru a identifica și corecta la timp eventualele erori, în cel mai scurt timp rezonabil.
| Marca comerciala | Trek |
| Greutate, kg | 12.6 |
| Garantie, luni | 12 |
| Model | PRECALIBER 24 8S SUS |
| Culoare | Albastru |
| Gender | Barbati |
| Grupa | Bicicleta |
| Dimensiunea cadrului | One size |
| Material cadru | Alpha Silver Aluminium |
| Virsta, ani | Copii |
| Tipul | Bicicleta pentru copii |
| Diametru roti | 24 |
| Numarul de viteze | 1x8 |
| Tara de origine | China |
| Denumire model | PRECALIBER 24 8S SUS 24 BL |
| Materialul jantei | Aluminiu |
| Constructie pliabila | Nu |
| Schimbator spate | Shimano Tourney TX80 |
| Manete | Shimano Tourney RS45, 8 speet twist |
| Frana spate | Alloy Linear Pull |
| Furca | Kids suspension, threadless steerer, 45 mm travel |
| Amortizator spate | Nu |
| Portbagaj | Nu |
| Sonerie | Da |
| Pompa | Nu |
| Cos | Nu |
| Suport | Da |
| Jante | 24 32-hole alloy |
| Carucioare | Square taper, 68 mm, sealed cartridge |
| Bucse | Hub front Steel, 100 mm bolt-on Hub rear Steel |
| Anvelope | Bontrager XR1, wire bead, 27 tpi, 24x2.25 |
| Tija de sa | steel, 27.2 mm, 300 mm length |
| Sa | Kids padded, integrated seat post, with handle |
| Manere | Kids grip, 130mm width |
| Tija | Bontrager Approved alloy, 25.4 mm clamp, 15-degree rise, 60 mm |
| Tija de legatura | ProWheel alloy, 32T steel ring w/double guard, 152 mm length |
| Ghidon | Kids steel, 25.4 mm clamp, 40 mm rise, 560 mm width |
| Pedale | Kids Satellite, 9/16 thread |
| Caseta | C-Star freewheel, 13-34, 8-speed |
| Lant | KMC Z8.3 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă