
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Numarul de viteze
Da
Diametru roti
16
Dimensiunea cadrului
One size
Material cadru
ALUXX-Grade Aluminum
| Marca comerciala | GIANT |
| Garantie, luni | 12 |
| Model | ARX 16 F/W |
| Tipul | Bicicleta pentru copii |
| Culoare | Rosu |
| Gender | Barbati |
| Grupa | Bicicleta |
| Diametru roti | 16 |
| Dimensiunea cadrului | One size |
| Material cadru | ALUXX-Grade Aluminum |
| Virsta, ani | Copii |
| Caseta | Nu |
| Numarul de viteze | Da |
| Lant | Nu |
| Denumire model | ARX 16 F/W Grenadine |
| Materialul jantei | ALUXX |
| Frana fata | Alloy Linear Pull |
| Frana spate | Alloy Linear Pull |
| Furca | Alloy |
| Sonerie | Da |
| Jante | Giant Kids 16, alloy |
| Bucse | alloy, F/R 20/20h |
| Spite | stainless, 14g |
| Anvelope | Innova IA-2084, 16X1.5 |
| Tija de sa | alloy, 27.2mm |
| Sa | Giant Grow Technology |
| Tija | steel, quill |
| Tija de legatura | alloy, forged, three-piece, 28t |
| Ghidon | Giant Youth, 50mm rise, 480mm width |
| Pedale | Platform pedal |
| Tara de origine | China |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă