
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Numarul de viteze
7
Constructie pliabila
0
Virsta, ani
7-12 ani
Diametru roti
24
| Marca comerciala | Giant |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | ARX |
| Specificul | Nota №1 |
| Culoare | Roşu |
| Gender | Barbati |
| Grupa | Bicicleta |
| Material cadru | ALUXX-Grade Aluminum |
| Virsta, ani | 7-12 ani |
| Tipul | Bicicleta pentru copii |
| Diametru roti | 24 |
| Numarul de viteze | 7 |
| Tara de origine | China |
| Denumire model | ARX 24 GRENADINE |
| Materialul jantei | ALUXX |
| Constructie pliabila | Nu |
| Schimbator spate | Shimano Altus RD-M310 |
| Manete | Shimano Altus SL-M315 |
| Frana fata | Alloy Linear Pull |
| Frana spate | Alloy Linear Pull |
| Furca | Alloy |
| Amortizator spate | Nu |
| Jante | Giant Kids 24, alloy |
| Carucioare | cartridge |
| Bucse | alloy, F 24h QR, R 24h QR |
| Spite | stainless, 14g |
| Anvelope | Innova IB-3010, 20x1.5 |
| Tija de sa | alloy, 27.2mm |
| Sa | Selle Royal Vivo Jr. |
| Manere de frina | alloy, junior MTB |
| Tija | forged, alloy, 25.4x60mm |
| Tija de legatura | alloy, forged, three-piece, 32t, 130mm |
| Ghidon | Giant Youth, 500mm width |
| Pedale | platform |
| Caseta | Shimano HG200, 12x32 |
| Lant | KMC Z8 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă