
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Culoare
Albastru
Gender
Barbati
Diametru roti
700C
Dimensiunea cadrului
M-L
| Marca comerciala | Giant |
| Garantie, luni | 12 |
| Model | Propel Advanced 2 |
| Culoare | Albastru |
| Gender | Barbati |
| Grupa | Bicicleta |
| Diametru roti | 700C |
| Dimensiunea cadrului | M-L |
| Material cadru | Advanced-Grade Composite, disc |
| Virsta, ani | Adulti |
| Tipul | Bicicleta sosea |
| Numarul de viteze | 2x11 |
| Tara de origine | China |
| Denumire model | Propel Advanced 2 ML Cobalt |
| Materialul jantei | Aliaj |
| Constructie pliabila | Nu |
| Schimbator fata | Shimano 105 |
| Schimbator spate | Shimano 105 |
| Manete | Shimano 105 |
| Frana fata | Shimano 105 hydraulic, Giant MPH rotors [F]160mm |
| Frana spate | Shimano 105 hydraulic, Giant MPH rotors [R]140mm |
| Furca | Advanced-Grade Composite, full-composite OverDrive Aero steerer, disc |
| Amortizator spate | Nu |
| Portbagaj | Nu |
| Sonerie | Nu |
| Pompa | Nu |
| Cos | Nu |
| Suport | Nu |
| Jante | Giant P-A2 Disc, alloy |
| Carucioare | Shimano, press fit |
| Bucse | Giant P-A2 Disc, 12mm thru-axle |
| Spite | Sapim |
| Anvelope | Giant Gavia Course 1, tubeless,700x25c (28mm), folding |
| Tija de sa | Giant Vector, composite, -5/+15mm offset |
| Sa | Giant Fleet SL |
| Manere de frina | Shimano 105 hydraulic |
| Manere | Stratus Lite 2.0 |
| Tija | Giant Contact SL Aero, OverDrive Aero M/L:110mm |
| Tija de legatura | Shimano 105, 36/52 , M/L:172.5mm |
| Ghidon | Giant Contact SL Aero M/L:42cm |
| Caseta | Shimano 105, 11-speed, 11x30 |
| Lant | KMC X11EL-1 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă