
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
| Marca comerciala | Giant |
| Garantie, luni | 12 |
| Model | Talon 29 0 |
| Tipul | Bicicleta profesional |
| Culoare | Albastru |
| Gender | Barbati |
| Grupa | Bicicleta |
| Dimensiunea cadrului | XXL |
| Material cadru | ALUXX-Grade Aluminum |
| Virsta, ani | Adulti |
| Diametru roti | 29 |
| Numarul de viteze | 1x12 |
| Tara de origine | China |
| Denumire model | Talon 29 0 XXL Blue Ashes |
| Materialul jantei | ALUXX Aluminum |
| Constructie pliabila | Nu |
| Schimbator spate | Shimano Deore M6100 |
| Manete | Shimano Deore M6100, 1x12 |
| Frana fata | Shimano Deore BR-MT200, hydraulic |
| Frana spate | Shimano Deore BR-MT200, hydraulic |
| Furca | SXC32-2 RL 29, air spring, QR, alloy steerer |
| Amortizator spate | Nu |
| Portbagaj | Nu |
| Sonerie | Da |
| Pompa | Nu |
| Cos | Nu |
| Suport | Nu |
| Jante | Giant GX03V 29 or 27.5, alloy, double wall, 21mm inner width |
| Carucioare | cartridge |
| Bucse | Shimano, sealed bearing |
| Spite | stainless, 14g |
| Anvelope | Kenda Booster 27.5 or 29x2.4, wire bead |
| Tija de sa | Giant Sport, 30.9 |
| Sa | Giant custom |
| Manere | Giant Sole-O |
| Tija | Giant Sport, 7-degree |
| Tija de legatura | ProWheel MPX,32t |
| Ghidon | Giant Connect Trail, 31.8mm |
| Pedale | MTB caged |
| Caseta | Shimano Deore M6100, 10x51 |
| Lant | KMC X12 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă