
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Numarul de viteze
1x7
Material cadru
ALUXX-Grade Aluminum
Diametru roti
24
| Marca comerciala | Giant |
| Garantie, luni | 12 |
| Model | XtC Jr |
| Culoare | Albastru |
| Gender | Barbati |
| Grupa | Bicicleta |
| Material cadru | ALUXX-Grade Aluminum |
| Tipul | Bicicleta pentru copii |
| Diametru roti | 24 |
| Numarul de viteze | 1x7 |
| Tara de origine | China |
| Denumire model | XtC Jr 24 Lite Eclipse |
| Materialul jantei | ALUXX |
| Constructie pliabila | Nu |
| Schimbator spate | Shimano Tourney |
| Manete | Shimano REVOSHIFT, 1x7 |
| Frana fata | Alloy Linear Pull |
| Frana spate | Alloy Linear Pull |
| Furca | high-tensile steel, rigid |
| Amortizator spate | Nu |
| Portbagaj | Nu |
| Sonerie | Da |
| Pompa | Nu |
| Cos | Nu |
| Suport | Da |
| Jante | 32t, 140mm |
| Carucioare | semi-cartridge |
| Bucse | nutted, 28h |
| Spite | stainless, 14g |
| Anvelope | Giant Junior Sport, 24x2.1 |
| Tija de sa | alloy, 27.2x300mm |
| Sa | Giant Jr. Sports |
| Manere de frina | alloy, junior MTB |
| Manere | Giant Junior |
| Tija | steel, quill |
| Tija de legatura | 32t, 140mm |
| Ghidon | Giant Jr MTB, 25.4mm |
| Pedale | platform |
| Caseta | 14x34 |
| Lant | KMC HV500 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă