
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Numarul de viteze
1x10
Culoare
Galben
Diametru roti
28
Dimensiunea cadrului
L
Materialul jantei
Aluminiu
| Marca comerciala | Momentum |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | Voya E+3 25km/h |
| Tipul | Bicicleta electrica |
| Culoare | Galben |
| Gender | Barbati |
| Grupa | Bicicleta |
| Diametru roti | 28 |
| Dimensiunea cadrului | L |
| Material cadru | ALUXX-Grade Aluminum |
| Caseta | Nu |
| Numarul de viteze | 1x10 |
| Lant | Nu |
| Denumire model | Voya E+3 25km/h L Bumblebee |
| Materialul jantei | Aluminiu |
| Schimbator spate | Shimano Deore 10 speed |
| Manete | Shimano Deore, 10-speed |
| Frana fata | Tektro HD-R280 hydraulic disc, 160 mm rotor |
| Frana spate | Tektro HD-R280 hydraulic disc, 160 mm rotor |
| Furca | ALUXX aluminium, 1/8 steerer |
| Jante | Momentum GX03V 700c Aluminium |
| Spite | Stainless 13G[r], 14G[f] |
| Anvelope | Kenda Kwick Journey, K1129, 700x38C, K-Shield |
| Tija de sa | Aluminium Forged 2-bolt micro adjust |
| Sa | Selle Royal Vivo Ergo Moderate |
| Tija | Алюминий 31.8 |
| Tija de legatura | Forged Alloy CrankSet, 42T |
| Ghidon | Aluminium Riser 31.8x 680mm |
| Tara de origine | China |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă