
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Culoare
Albastru
Gender
Barbati
Diametru roti
700x
Dimensiunea cadrului
M-L
| Marca comerciala | Giant |
| Garantie, luni | 12 |
| Model | Revolt Advanced 2 |
| Tipul | Bicicleta de pietris |
| Culoare | Albastru |
| Gender | Barbati |
| Grupa | Bicicleta |
| Diametru roti | 700x |
| Dimensiunea cadrului | M-L |
| Material cadru | Advanced-Grade Composite |
| Virsta, ani | Adulti |
| Numarul de viteze | 2x11 |
| Tara de origine | China |
| Denumire model | Revolt Advanced 2 ML Starry Night |
| Materialul jantei | ALUXX |
| Constructie pliabila | Nu |
| Schimbator fata | Shimano GRX RX-810 |
| Schimbator spate | Shimano GRX RX-810 |
| Frana fata | Shimano GRX RX-400 hydraulic, Giant MPH rotors 160mm |
| Frana spate | Shimano GRX RX-400 hydraulic, Giant MPH rotors 160mm |
| Furca | Advanced-Grade Composite, full-composite OverDrive steerer, 12mm thru-axle, disc |
| Amortizator spate | Nu |
| Portbagaj | Nu |
| Sonerie | Da |
| Pompa | Nu |
| Cos | Nu |
| Suport | Nu |
| Jante | Giant P-X2 Disc wheelset |
| Bucse | Giant P-X2 Disc wheelset |
| Spite | Giant P-X2 Disc wheelset |
| Anvelope | Giant CrossCut AT 1, 700x38c, tubeless |
| Tija de sa | Giant D-Fuse, composite, 14mm offset |
| Sa | Giant D-Fuse, composite, 14mm offset |
| Tija | Giant Contact XR D-Fuse, 31.8mm |
| Tija de legatura | Praxis, press fit |
| Ghidon | Giant Contact XR D-Fuse, 31.8mm |
| Lant | KMC X11SL-1 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă