
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Culoare
Negru
Gender
Barbati
Diametru roti
700C
Dimensiunea cadrului
M-L
| Marca comerciala | Giant |
| Garantie, luni | 12 |
| Model | Revolt Advanced 2 |
| Tipul | Bicicleta de pietris |
| Culoare | Negru |
| Gender | Barbati |
| Grupa | Bicicleta |
| Diametru roti | 700C |
| Dimensiunea cadrului | M-L |
| Material cadru | Advanced-Grade Composite, 12x142mm thru-axle, disc, flip chip dropout |
| Virsta, ani | Adulti |
| Numarul de viteze | 2x11 |
| Tara de origine | China |
| Denumire model | Revolt Advanced 2 ML Panther |
| Materialul jantei | Aliaj |
| Constructie pliabila | Nu |
| Schimbator fata | Shimano GRX RX-810 |
| Schimbator spate | Shimano GRX RX-810 |
| Manete | Shimano GRX RX-600, 2x11 |
| Frana fata | Shimano GRX RX-400 hydraulic, Giant MPH rotors |
| Frana spate | Shimano GRX RX-400 hydraulic, Giant MPH rotors |
| Furca | Advanced-Grade Composite, full-composite OverDrive steerer, 12mm thru-axle, disc |
| Amortizator spate | Nu |
| Portbagaj | Nu |
| Sonerie | Nu |
| Pompa | Nu |
| Cos | Nu |
| Suport | Nu |
| Jante | Giant P-X2 Disc wheelset |
| Carucioare | Praxis, press fit |
| Bucse | Giant P-X2 Disc wheelset |
| Spite | Giant P-X2 Disc wheelset |
| Anvelope | Giant CrossCut AT 1, 700x38c, tubeless |
| Tija de sa | Giant D-Fuse, composite, 14mm offset |
| Sa | Giant Approach |
| Manere de frina | Shimano GRX RX-600 hydraulic |
| Manere | Stratus Lite 3.0 |
| Tija | Giant Contact, 8-degree M/L:80mm |
| Tija de legatura | FSA Omega AGX, 32/48 M/L:172.5mm |
| Ghidon | Giant Contact XR D-Fuse, 31.8mm M/L:44cm |
| Caseta | Shimano 105, 11-speed, 11x34 |
| Lant | KMC X11SL-1 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă