
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Culoare
Maro
Gender
Barbati
Diametru roti
700x
Dimensiunea cadrului
L
| Marca comerciala | Giant |
| Garantie, luni | 12 |
| Model | Revolt 0 |
| Tipul | Bicicleta de pietris |
| Culoare | Maro |
| Gender | Barbati |
| Grupa | Bicicleta |
| Diametru roti | 700x |
| Dimensiunea cadrului | L |
| Material cadru | ALUXX-Grade Aluminum, disc |
| Virsta, ani | Adulti |
| Numarul de viteze | 2x12 |
| Tara de origine | China |
| Denumire model | Revolt 0 L Pyrite Brown |
| Materialul jantei | ALUXX |
| Constructie pliabila | Nu |
| Schimbator fata | Shimano GRX RX-820 |
| Schimbator spate | Shimano GRX RX-820 |
| Manete | Shimano GRX RX-820, 1x12 |
| Frana fata | Shimano BR-RX410 HRD, Giant MPH rotors |
| Frana spate | Shimano BR-RX410 HRD, Giant MPH rotors |
| Furca | Advanced-Grade Composite, full-composite OverDrive steerer, 12mm thru-axle, disc |
| Amortizator spate | Nu |
| Portbagaj | Nu |
| Sonerie | Da |
| Pompa | Nu |
| Cos | Nu |
| Suport | Nu |
| Jante | Giant S-X2 Disc wheelset, alloy |
| Carucioare | FSA Mega EXO |
| Bucse | Giant alloy, 12mm thru-axle |
| Spite | Stainless |
| Anvelope | Maxxis Rambler/Ravager, 700x40c, tubeless |
| Tija de sa | Giant D-Fuse, alloy, 14mm offset |
| Sa | Giant Approach |
| Manere de frina | N/A |
| Tija | Giant Contact, 8-degree |
| Tija de legatura | FSA Omega Modular AGX+, 32/48 |
| Ghidon | Giant Contact XR D-Fuse |
| Caseta | Shimano 105, 11x34 |
| Lant | KMC X12L-1 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă