
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Pentru viteză și eficiență pe trașeul de XC, acest Hardcore compozit oferă o calitate maxima a turei pentru a scoate mai puține secunde pe trașeu. Utilizați-l pentru o cursa de maraton XC. Cu ro
Nu este în stoc
| Marca comerciala | Giant |
| Greutate, kg | 11 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | XTC Advanced 3 |
| Culoare | Verde |
| Gender | Barbati |
| Grupa | Bicicleta |
| Dimensiunea cadrului | 18 |
| Material cadru | Aluminiu |
| Tipul | Bicicleta de munte |
| Diametru roti | 29 |
| Numarul de viteze | 7 |
| Tara de origine | Taiwan |
| Materialul jantei | Aluminiu |
| Constructie pliabila | Nu |
| Schimbator spate | Shimano Deore, Shadow+ |
| Frana fata | Shimano BR-MT400 [F] 180mm [R] 160mm, hydraulic disc |
| Frana spate | Shimano BR-MT400 [F] 180mm [R] 160mm, hydraulic disc |
| Furca | Suntour Raidon 32 LO-R Air, QR15x110mm, 100mm travel, tapered steerer |
| Amortizator spate | Nu |
| Portbagaj | Nu |
| Sonerie | Nu |
| Pompa | Nu |
| Cos | Nu |
| Suport | Nu |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă