
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
| Marca comerciala | Giant |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | Talon 3 |
| Culoare | Negru |
| Gender | Barbati |
| Grupa | Bicicleta |
| Dimensiunea cadrului | L |
| Material cadru | ALUXX-Grade Aluminum |
| Tipul | Bicicleta de munte |
| Diametru roti | 29 |
| Numarul de viteze | 2x7 |
| Tara de origine | Taiwan |
| Denumire model | Talon 3 |
| Materialul jantei | ALUXX |
| Constructie pliabila | Nu |
| Schimbator fata | Shimano M315 |
| Schimbator spate | Shimano Tourney |
| Manete | Shimano SL-M315 |
| Frana fata | Tektro TKD 143 hydraulic |
| Frana spate | Tektro TKD 143 hydraulic |
| Furca | SR Suntour XCE 29 or 27.5, coil spring, 100mm or 80mm, QR, alloy steerer, lockout |
| Amortizator spate | Nu |
| Portbagaj | Nu |
| Sonerie | Nu |
| Pompa | Nu |
| Cos | Nu |
| Suport | Da |
| Jante | Giant GX03V 29 or 27.5, alloy, double wall, 21mm inner width |
| Carucioare | cartridge |
| Bucse | alloy, sealed bearing |
| Spite | stainless, 14g |
| Anvelope | Kenda Booster 27.5 or 29x2.2, wire bead |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă