
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Auto-deconectare
1
Pulverizare
0
Tipul
Aparat de calcat cu aburi
Lovitura de aburi
Mai putin de 120 g/min
Puterea aburului
90-149 g/min
| Auto-deconectare | Da |
| Marca comerciala | Miele |
| Greutate, kg | 29 |
| Garantie, luni | 24 |
| Material | Non-stick |
| Model | FashionMaster B3312 |
| Tara de productie | Germania |
| Tipul | Aparat de calcat cu aburi |
| Culoare | Alb |
| Puterea | Mai putin de 2300 W |
| Lungimea cablului de retea, m | 2-2.4 |
| Rezervor de apa | 500 ml si mai mult |
| Greutate | Categorie grea (mai mult de 1.5 kg) |
| Aburire verticala | Da |
| Ionizarea aburilor | Nu |
| Pulverizare | Nu |
| Sistemul protectie anti-scurgere | Da |
| Inaltime, cm | 97 |
| Adincime, cm | 148 |
| Latime, cm | 47 |
| Presiune de aburi (Bar) | 3.5 |
| Rezervor p/u apa | Detasabil |
| Lungime furtunului (m) | 2 |
| Lungimea cablului de retea (m) | 2 |
| Protectie impotriva supraincalzirii boilerului | Da |
| Buton auto-curatare | Da |
| Cartus anti-calcar | Nu |
| Bara anti-calcar | Nu |
| Nr. de regimuri de emisie a aburilor | 2 |
| Duza p/u materiale delicate, buc | Nu |
| Suport termoizolator | Da |
| Virf | Cu abur |
| Volumul rezervorului (ml) | 1250 |
| Lovitura de aburi (g/min) | 100 |
| Emisie permanenta de aburi (g/min) | 100 |
| Lovitura de aburi | Mai putin de 120 g/min |
| Puterea aburului | 90-149 g/min |
| Consum de energie, W | 2200 |
| Dispozitiv p/u depozitare | Da |
| Cablu pivotant | Da |
| Situare orificiu de alimentare cu apa | Pe boiler |
| Reglarea temperaturei | Electronic |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă