
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
| Port PS/2 (tastatura) | Da |
| Port PS/2 (mouse) | Da |
| Iesire DVI-I video | Nu |
| Conector Line-in | Da |
| Conector Speaker-Out | Da |
| Port USB 3.0 A/USB 3.1 type C | 2 |
| Marca comerciala | ` |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | PC1028 AMD A4-6300/4/1000/R7 240 4GB 128bit |
| Specificul | USB 3.0 |
| Tipul | Unitate de sistem |
| Culoare | Negru |
| Memorie video | 4096 MB |
| Modelul GPU | Radeon R7 128bit 4GB DDR3 |
| Producator placii video | Sapphire |
| Tipul de memorie video | GDDR3 |
| Inaltime, cm | 43 |
| Adincime, cm | 42 |
| Latime, cm | 18.6 |
| Iesire HDMI Audio/video | Da |
| Iesire VGA | Da |
| SW suplimentar | Drivere |
| Hard disk (HDD/SSD),GB | 1024 GB |
| Interfata HDD | SATA |
| Nr. de HDD | 1 |
| Viteza de rot. a HDD, rot/min | 7200 |
| Interfata de conexiune a conductei | SATA |
| Tipul transmisiei | DVD-RW |
| Tastatura in set | Nu |
| Memoria cache, KB | 1 |
| Viteza procesorului | 3.7 GHz |
| Producator de procesoare | AMD |
| Procesor | AMD X2 A4-6300 3.7 GHz |
| Tipul procesorului | A4-6300 |
| Nr. de nuclee | 2 |
| Mouse in set | Nu |
| Puterea blocului de alimentare, W | 450 |
| Suport Gigabit LAN | Da |
| Suport 10/100 FastEthernet | Da |
| Intrare p/u microfon 3.5 mm | Da |
| Seria | Home |
| Socket | FM2 |
| Tip de memorie | GDDR3 |
| Freсventa de memorie | 1600 |
| Port USB | 2 |
| Model placii de baza | Biostar |
| Modelul corp. | LogicPower 4006 |
| Memoria operativa (RAM) | 4 GB |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă