
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
| Port PS/2 (tastatura) | Nu |
| Port PS/2 (mouse) | Nu |
| Iesire DVI-I video | Nu |
| Conector Line-in | Da |
| Conector Speaker-Out | Da |
| Port USB 3.0 A/USB 3.1 type C | 4 |
| Marca comerciala | Lenovo |
| Greutate, kg | 11 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | Legion T530 MT |
| Specificul | USB 3.0 |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Unitate de sistem |
| Culoare | Negru |
| Memorie video | 4096 MB |
| Modelul GPU | GeForce GTX 1050Ti |
| Producator placii video | NVIDIA |
| Tipul de memorie video | GDDR5 |
| Inaltime, cm | 36.3 |
| Adincime, cm | 40.8 |
| Latime, cm | 18.5 |
| Iesire HDMI Audio/video | Da |
| Iesire VGA | Nu |
| Hard disk (HDD/SSD),GB | 1024 GB |
| Interfata HDD | SATA III |
| Nr. de HDD | 1 |
| Viteza de rot. a HDD, rot/min | 7200 |
| Interfata de conexiune a conductei | SATA |
| Tipul transmisiei | DVD-RW |
| Tastatura in set | Nu |
| Memoria cache, KB | 9 |
| Viteza procesorului | 2.8 - 4 GHz |
| Producator de procesoare | Intel |
| Procesor | Intel Core i5-8400 2.8---4.0GHz |
| Tipul procesorului | Core i5-8400 |
| Nr. de nuclee | 6 |
| Mouse in set | Nu |
| Puterea blocului de alimentare, W | 450 |
| Suport Gigabit LAN | Da |
| Suport 10/100 FastEthernet | Da |
| Intrare p/u microfon 3.5 mm | Nu |
| Seria | Game |
| Socket | FCLGA1151 |
| Tip de memorie | DDR4 |
| Freсventa de memorie | 2400 MHz |
| Port USB | 2 |
| Sistemul de operare | Endless OS |
| Memoria operativa (RAM) | 16 GB |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă