
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
| Port PS/2 (tastatura) | Nu |
| Port PS/2 (mouse) | Nu |
| Iesire DVI-I video | Nu |
| Conector Line-in | Nu |
| Conector Speaker-Out | Da |
| Port USB 3.0 A/USB 3.1 type C | 4 |
| Marca comerciala | Dell |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | DELL OptiPIex 3060 MFF |
| Specificul | USB 3.0,Wi-Fi ,Bt 4.1 |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Unitate de sistem |
| Culoare | Negru |
| Memorie video | Memorie totala |
| Modelul GPU | UHD Graphics 630 |
| Producator placii video | Intel |
| Tipul de memorie video | Incorporat |
| Inaltime, cm | 29 |
| Adincime, cm | 29.2 |
| Latime, cm | 9.26 |
| Iesire HDMI Audio/video | Da |
| Iesire VGA | Nu |
| Hard disk (HDD/SSD),GB | SSD 128GB |
| Interfata HDD | SATA |
| Nr. de HDD | 1 |
| Interfata de conexiune cu PC (tastatura) | USB |
| Tastatura in set | Da |
| Interfata de conexiune cu PC (mouse) | USB |
| Mouse in set | Da |
| Memoria cache, KB | 6 |
| Viteza procesorului | 3.1 GHz |
| Producator de procesoare | Intel |
| Procesor | Intel Core i3-8100T--3.1GHz |
| Tipul procesorului | Core i3 8100T |
| Nr. de nuclee | 4 |
| Puterea blocului de alimentare, W | 65 |
| Suport Gigabit LAN | Da |
| Suport 10/100 FastEthernet | Da |
| Tip de hota | cu fir |
| Intrare p/u microfon 3.5 mm | Nu |
| Seria | Office |
| Socket | FCLGA1151 |
| Tip de memorie | DDR4 |
| Freсventa de memorie | 2400 MHz |
| Port USB | 4 |
| Tip de tastatura | Cu fir |
| Tipul mouse-ului | Optic |
| Sistemul de operare | Windows 10 Professional |
| Memoria operativa (RAM) | 4 GB |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă