
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
| Marca comerciala | Dell |
| Model | 273336624 |
| Tipul | Unitate de sistem |
| Culoare | Negru |
| Memorie video | Memorie totala |
| Modelul GPU | UHD Graphics 630 |
| Producator placii video | Intel |
| Tipul de memorie video | Incorporat |
| Hard disk (HDD/SSD),GB | SSD 256GB |
| Nr. de HDD | 1 |
| Mouse in set | Nu |
| Viteza procesorului | 1.6 - 3.9 GHz |
| Producator de procesoare | Intel |
| Procesor | Intel Core-i3 8145U |
| Tipul procesorului | Intel Core-i3 8145U |
| Nr. de nuclee | 4 |
| Tipul transmisiei | DVD-ROM |
| Memoria operativa (RAM) | 8 GB |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă