
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
| Marca comerciala | Atol |
| Greutate, kg | 5.6 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | PC1270MP |
| Specificul | Gaming PC |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Unitate de sistem |
| Culoare | Negru |
| Memorie video | 12288 MB |
| Modelul GPU | GeForce RTX 3060 |
| Producator placii video | NVIDIA |
| Inaltime, cm | 40 |
| Adincime, cm | 45.6 |
| Latime, cm | 19 |
| Iesire DVI-I video | Nu |
| Conector Line-in | Da |
| Conector Speaker-Out | Da |
| Iesire HDMI Audio/video | Da |
| Iesire VGA | Nu |
| Nr. de nuclee | 14 |
| Memoria cache, KB | 24 |
| Viteza procesorului | 2.6 - 5.3 GHz |
| Producator de procesoare | Intel |
| Procesor | Intel Core i5-13600K |
| Tipul procesorului | Core i5-13600K 14C/20T |
| Hard disk (HDD/SSD),GB | SSD 512 GB+ HDD 2.0 TB |
| Interfata HDD | HDD, M.2 NVMe SSD |
| Nr. de HDD | 2 |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| Capacitate HDD | 2 TB |
| Tastatura in set | Nu |
| Mouse in set | Nu |
| Puterea blocului de alimentare, W | 700 |
| Intrare p/u microfon 3.5 mm | Da |
| Seria | Game |
| Tip de memorie | DDR4 FURY RGB |
| Port USB | 6 |
| Model placii de baza | MB B760M GAMING |
| Modelul corp. | Case Sharkoon TK4 RGB ATX |
| Memoria operativa (RAM) | 32 GB |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă