
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
| Marca comerciala | Atol |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | PC1097MP |
| Specificul | Gaming PC |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Unitate de sistem |
| Culoare | Negru |
| Memorie video | 8192 MB |
| Modelul GPU | GeForce RTX 4060 EAGLE OC |
| Producator placii video | NVIDIA |
| Tipul de memorie video | GDDR6 |
| Iesire HDMI Audio/video | Da |
| Hard disk (HDD/SSD),GB | SSD 512GB |
| Interfata HDD | M.2 NVMe SSD |
| Nr. de HDD | 1 |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| Mouse in set | Nu |
| Puterea blocului de alimentare, W | 650 |
| Suport Gigabit LAN | Da |
| Suport 10/100 FastEthernet | Da |
| Conector Line-in | Da |
| Intrare p/u microfon 3.5 mm | Da |
| Seria | Game |
| Viteza procesorului | 2.8-4.8 GHz |
| Producator de procesoare | Intel |
| Procesor | Intel Six-Core i5 11600 6C/12T |
| Tipul procesorului | Six-Core i5 11600 6C/12T |
| Nr. de nuclee | 6 |
| Tip de memorie | DDR4 |
| Freсventa de memorie | 3200 MHz |
| Port USB | 3 |
| Modelul corp. | DeepCool PF650 |
| Memoria operativa (RAM) | 16 GB |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă