
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
| Port PS/2 (tastatura) | Da |
| Port PS/2 (mouse) | Da |
| Iesire DVI-I video | Da |
| Conector Line-in | Da |
| Conector Speaker-Out | Da |
| Port USB 3.0 A/USB 3.1 type C | 4 |
| Marca comerciala | Atol |
| Greutate, kg | 5 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | PC1059MP |
| Tipul | Unitate de sistem |
| Culoare | Negru |
| Memorie video | 8192 MB |
| Modelul GPU | Radeon RX580 |
| Producator placii video | AMD |
| Tipul de memorie video | GDDR5 |
| Iesire HDMI Audio/video | Da |
| Iesire VGA | Da |
| Hard disk (HDD/SSD),GB | SSD 256GB |
| Interfata HDD | M.2 |
| Nr. de HDD | 1 |
| Capacitate SSD | 256 GB |
| Tastatura in set | Nu |
| Memoria cache, KB | 8 |
| Viteza procesorului | 3.2 GHz |
| Producator de procesoare | AMD |
| Procesor | AMD Ryzen5 4500 |
| Tipul procesorului | Ryzen 5 4500 |
| Nr. de nuclee | 6 |
| Mouse in set | Nu |
| Suport Gigabit LAN | Da |
| Suport 10/100 FastEthernet | Da |
| Intrare p/u microfon 3.5 mm | Da |
| Seria | Game |
| Socket | AM4 |
| Tip de memorie | DDR4 |
| Port USB | 2 |
| Memoria operativa (RAM) | 16 GB |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă