
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
| Marca comerciala | Atol |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | PC 1037 MP |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Unitate de sistem |
| Culoare | Negru |
| Hard disk (HDD/SSD),GB | M.2 SSD NVMe 512GB + 3.5 HDD 1.0TB |
| Interfata HDD | SATA + SSD |
| Nr. de HDD | 1 |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| Capacitate HDD | 1 TB |
| Modelul GPU | UHD Graphics |
| Producator placii video | AMD |
| Tipul de memorie video | Incorporat |
| Puterea blocului de alimentare, W | 500 |
| Suport 10/100 FastEthernet | Da |
| Seria | Home |
| Socket | AM4 |
| Viteza procesorului | 3.6 GHz |
| Producator de procesoare | AMD |
| Procesor | 5600G |
| Tipul procesorului | E6500 |
| Nr. de nuclee | 6 |
| Tip de memorie | DDR4 |
| Freсventa de memorie | 2666 MHz |
| Model placii de baza | MSI |
| Modelul corp. | HPC D-06 mATX 500W |
| Memoria operativa (RAM) | 16 GB |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă