
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Diagonala ecranului
50"
Tipul rezolutiei
UHD 4K
Rezolutia ecranului, pix
3840x2160
Frecventa ecranului, Hz
60
SmartTV
1
| Bluetooth | 1 |
| Versiunea HDMI | 3 HDMI 2.0 |
| Marca comerciala | Hisense |
| Greutate, kg | 11.8 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | 50A7NQ |
| Tipul | Televizor QLED |
| Culoare | Negru |
| Asistent vocal | Google Assistant, Amazon Alexa |
| Model din serie | A7NQ |
| Dimensiuni fara suport (IxLxA), cm | 112 x 65 x 8 |
| Nr. de nuclee | 4 |
| Model procesor | Media Tek MT9603 |
| Montare de perete | Da |
| Media suportat | USB Flash |
| Consum de energie, W | 145 |
| Diagonala ecranului | 50" |
| Tipul rezolutiei | UHD 4K |
| Rezolutia ecranului, pix | 3840x2160 |
| Tehnologie display | QLED |
| Tip de matrice | VA |
| Prezenta HDR | Da |
| Tehnologia HDR | HDR, HDR10, HDR10+, HLG, Dolby Vision |
| Suport VRR (Variable Refresh Rate) | Da |
| Intrare p/u casti de 3,5 mm | Da |
| Functia DLNA | Nu |
| HDMI CEC | Da |
| HDMI ARC | Da |
| Aplicatia pentru control | ConnectLife |
| Tuner digital | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Frecventa ecranului, Hz | 60 |
| Dim-ni cu suport (IxLxA), cm | 112 x 71 x 25 |
| Numarul de porturi USB | 2 |
| Standarte Wi-Fi | 5 (802.11ac) |
| Sistem de operare | VIDAA U7.6 |
| SmartTV | Da |
| Port Ethernet | Da |
| Cantitatea de porturi HDMI | 3 |
| Intrari audio/video | Antena intrare, antena satelit intrare |
| Iesiri audio/video | Audio S/PDIF (optic) |
| Slot CI/ PCMCIA | Da |
| Puterea sunetului: W | 2 x 10 |
| Tehnologia sunetului | Dolby Atmos, Dolby Audio MS12, DTS Virtual:X, NICAM Stereo |
| Redarea de pe surse externe | Da |
| Dimensiune VESA | 300 x 200 mm |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă