
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Diagonala ecranului
55"
Tipul rezolutiei
UHD 4K
Rezolutia ecranului, pix
3840x2160
Frecventa ecranului, Hz
60
SmartTV
1
| Bluetooth | 1 |
| Versiunea HDMI | 3 HDMI 2.1 |
| Marca comerciala | TCL |
| Greutate, kg | 8.9 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | 55V6B |
| Tipul | Televizor LED |
| Culoare | Negru |
| Asistent vocal | Google Assistant |
| Model din serie | V6B |
| Nr. de nuclee | 4 |
| Montare de perete | Da |
| Media suportat | USB Flash |
| Consum de energie, W | 88 |
| Diagonala ecranului | 55" |
| Tipul rezolutiei | UHD 4K |
| Rezolutia ecranului, pix | 3840x2160 |
| Tehnologie display | LED |
| Tip de matrice | LED |
| Prezenta HDR | Da |
| Tehnologia HDR | HDR 10 |
| Suport VRR (Variable Refresh Rate) | Da |
| Intrare p/u casti de 3,5 mm | Da |
| Functia DLNA | Da |
| HDMI CEC | Da |
| HDMI ARC | Da |
| Tuner digital | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Frecventa ecranului, Hz | 60 |
| Numarul de porturi USB | 1 |
| Standarte Wi-Fi | Da |
| Sistem de operare | Android TV |
| SmartTV | Da |
| Port Ethernet | Da |
| Cantitatea de porturi HDMI | 3 |
| Intrari audio/video | Antena intrare, antena satelit intrare, composit AV, component YPbPr |
| Iesiri audio/video | Audio S/PDIF (optic) |
| Slot CI/ PCMCIA | Da |
| Puterea sunetului: W | 10 |
| Tehnologia sunetului | Dolby Audio, Dolby Digital Plus |
| Redarea de pe surse externe | Da |
| Dimensiune VESA | 200 x 200 mm |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă