Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Diagonala ecranului
75"
Tipul rezolutiei
8K UHD
Rezolutia ecranului, pix
7680x4320
Frecventa ecranului, Hz
165
SmartTV
1
| Bluetooth | 1 |
| Versiunea HDMI | 4 HDMI 2.1 |
| Marca comerciala | Samsung |
| Greutate, kg | 36.3 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | QE75QN900FUXUA |
| Tara de productie | Венгрия |
| Tipul | Televizor LED |
| Culoare | Negru |
| Asistent vocal | Google Assistant, Amazon Alexa |
| Inteligenta Artificiala (AI) | Samsung AI TV |
| Model din serie | QN900F |
| Subwoofer incorporat | Da |
| Puterea sunetului: W | 70 |
| Tehnologia sunetului | Dolby Atmos, Dolby Digital, Dolby MS12 V2.6.2, DTS-X, Full-Range Bassreflex Speackers (FR01A+), IntelliSound, Night, Night mode, Vocal Boost |
| Dimensiuni fara suport (IxLxA), cm | 168 x 96 x 4 |
| Nr. de nuclee | 4 |
| Model procesor | NQ8 Al Gen3 Processor |
| Montare de perete | Da |
| Consum de energie, W | 470 |
| Diagonala ecranului | 75" |
| Tipul rezolutiei | 8K UHD |
| Rezolutia ecranului, pix | 7680x4320 |
| Tehnologie display | Neo QLED |
| Tip de matrice | VA |
| Prezenta HDR | Da |
| Tehnologia HDR | HDR 10, HDR 10+, HDR 10+ Adaptive, HDR 10+ Gaming, HLG |
| Suport VRR (Variable Refresh Rate) | Da |
| Functia DLNA | Da |
| HDMI CEC | Da |
| HDMI ARC | Da |
| Aplicatia pentru control | SmartThings |
| Tuner digital | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Frecventa ecranului, Hz | 165 |
| Dim-ni cu suport (IxLxA), cm | 168 x 99 x 32 |
| Numarul de porturi USB | 2 |
| Standarte Wi-Fi | 6 (802.11ax) |
| Sistem de operare | One UI Tizen |
| SmartTV | Da |
| Port Ethernet | Da |
| Cantitatea de porturi HDMI | 4 |
| Intrari audio/video | Antena intrare, antena satelit intrare |
| Iesiri audio/video | Audio S/PDIF (optic) |
| Slot CI/ PCMCIA | Da |
| Redarea de pe surse externe | Da |
| Dimensiune VESA | 400 x 400 mm |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă