
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Memorie admisibila, Gb
128
Memoria operativa (RAM)
6 GB
Seria modelului
Galaxy Tab S9 FE
Tip display
IPS
Interfata OS
OneUI 6
| FM Radio | Nu |
| Marca comerciala | Samsung |
| Greutate, gr | 523 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | Galaxy Tab S9 FE Wi-Fi 128GB Lavender |
| Tara de productie | Vietnam |
| Tipul | Tableta |
| Culoare | Roz |
| Sistema de navigare | GPS, GLONASS, BDS, GALILEO, QZSS |
| Codul modelului | SM-X510 |
| Gama | Galaxy Tab S |
| Inaltime, cm | 25.4 |
| Adincime, cm | 0.65 |
| Latime, cm | 16.5 |
| Nr. de nuclee | 8 |
| Viteza procesorului | 2.0 - 2.4 GHz |
| Producator de procesoare | Samsung |
| Procesor | Exynos 1380 |
| Memorie admisibila, Gb | 128 |
| Capacitate max. a memoriei (Gb) | 1024 |
| Slot separat p/u card de memorie | Da |
| Modelul procesorului grafic | Mali-G68 MP5 |
| Clasa de protectie | IP68 |
| Protectia carcasei | Da |
| Rezolutie video | 4K 3840x2160 |
| Camera frontala, Mp | 12 |
| Materialul corpului | Aluminiu |
| Memoria operativa (RAM) | 6 GB |
| Diagonala ecranului, inch | 10.9 |
| Rezolutia display-ului, pix | 1440x2304 |
| Conector 3.5 mm | Nu |
| Interfata USB | USB Type-C |
| Port infrarosu | Nu |
| Seria modelului | Galaxy Tab S9 FE |
| Tip display | IPS |
| Standarte Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Sistemul de operare | Android |
| Interfata OS | OneUI 6 |
| NFC | Nu |
| Frecventa ecranului, Hz | 90 |
| Incarcare wireless | Nu |
| Incarcare reversiva | Nu |
| Puterea incarcatorului, Wt | 45 |
| Incarcare rapida | Da |
| Capacitatea acumulatorului, mAh | 8000 |
| Suport eSIM | Nu |
| Posibilitatile retelei | Wi-Fi |
| Bluetooth | 5.3 |
| Deblocare faciala | Da |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă