
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Memorie admisibila, Gb
256
Memoria operativa (RAM)
4 GB
Seria modelului
iPad 2022
Tip display
Liquid Retina IPS
Interfata OS
iPadOS 16
| FM Radio | Nu |
| Marca comerciala | Apple |
| Greutate, gr | 477 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | iPad 2022 10.9 |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Tableta |
| Culoare | Gri |
| Sistema de navigare | GPS |
| Codul modelului | MPQ83RK |
| Gama | iPad |
| Inaltime, cm | 25 |
| Adincime, cm | 0.7 |
| Latime, cm | 18 |
| Nr. de nuclee | 6 |
| Viteza procesorului | 3.0 GHz |
| Producator de procesoare | Apple |
| Procesor | A14 Bionic |
| Memorie admisibila, Gb | 256 |
| Modelul procesorului grafic | Apple GPU |
| Rezolutie video | 4K 3840x2160 |
| Camera frontala, Mp | 12 |
| Rezolutia camerei principale | 12 MP |
| Materialul corpului | Aluminiu |
| Memoria operativa (RAM) | 4 GB |
| Diagonala ecranului, inch | 10.9 |
| Rezolutia display-ului, pix | 1640x2360 |
| Conector 3.5 mm | Nu |
| Interfata USB | USB Type-C |
| Port infrarosu | Nu |
| Seria modelului | iPad 2022 |
| Tip display | Liquid Retina IPS |
| Standarte Wi-Fi | Wi-Fi 6e (802.11ax) |
| Sistemul de operare | iPad OS |
| Interfata OS | iPadOS 16 |
| NFC | Nu |
| Incarcare wireless | Nu |
| Incarcare reversiva | Nu |
| Incarcare rapida | Nu |
| Capacitatea acumulatorului, mAh | 7606 |
| Bluetooth | 5.2 |
| Posibilitatile retelei | Wi-Fi |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă