
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Storcator cu cilindru rotativ, Puterea, W: 150, Volumul rezervorului p/u suc (L): 0.4, Materialul corpului: Inox
Nu este în stoc
Numarul de viteze
Da
Puterea, W
150
Separator de spuma
0
Impingator
0
Volumul rezervorului p/u suc
Pina la 500 ml
| Marca comerciala | Heinner |
| Greutate, kg | 3.8 |
| Garantie, luni | 24 |
| Material | Inox |
| Model | HSJ-600RD |
| Tara de productie | Romania |
| Tipul | Storcator cu cilindru rotativ |
| Culoare | Rosu |
| Puterea | Pina la 500 W |
| Rezervuar p/u resturi | pina 1000 ml |
| Inaltime, cm | 40 |
| Adincime, cm | 22.2 |
| Latime, cm | 16 |
| Protectie de la echipare incorecta | Nu |
| Deconect. fara cavitate p/u reziduuri | Nu |
| Numarul de viteze | Da |
| Capac p/u con | Nu |
| Orificiu p/u pomusoare | Nu |
| Impingator | Nu |
| Pres p/u citrice | Nu |
| Perie p/u curatarea separatorului | Nu |
| Puterea, W | 150 |
| Materialul corpului | Inox |
| Volumul rezervorului p/u suc (L) | 0.4 |
| Volumul rezervorului p/u resturi (L) | 0.4 |
| Volumul rezervorului p/u suc | Pina la 500 ml |
| Decon-re la supraincalzire | Nu |
| Cavitate p/u reziduuri | Da |
| Separator de spuma | Nu |
| Dimensiune (mm) | 45 |
| Functia anti-scurgere | Nu |
| Tip de storcatoare de fructe | Storcator cu cilindru rotativ |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă