
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Numarul de viteze
2
Puterea, W
500
Materialul corpului
Plastic
Decon-re la supraincalzire
1
| Marca comerciala | Tefal |
| Greutate, kg | 1.8 |
| Garantie, luni | 24 |
| Material | Inox |
| Model | ZN355C3E |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Storcator centrifugal |
| Forma separatorului | Conus |
| Culoare | Gri |
| Rezervuar p/u resturi | pina 1000 ml |
| Puterea | 500-999 W |
| Inaltime, cm | 28 |
| Adincime, cm | 21 |
| Latime, cm | 20 |
| Diametru (cm) | 5.3 |
| Protectie de la echipare incorecta | Da |
| Deconect. fara cavitate p/u reziduuri | Da |
| Numarul de viteze | 2 |
| Capac p/u con | Nu |
| Orificiu p/u pomusoare | Nu |
| Impingator | Da |
| Pres p/u citrice | Da |
| Perie p/u curatarea separatorului | Da |
| Puterea, W | 500 |
| Materialul corpului | Plastic |
| Volumul rezervorului p/u resturi (L) | 0.7 |
| Volumul rezervorului p/u suc | Pina la 500 ml |
| Decon-re la supraincalzire | Da |
| Cavitate p/u reziduuri | Incorporat |
| Separator de spuma | Nu |
| Functia anti-scurgere | Da |
| Tip de storcatoare de fructe | Storcator centrifugal |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă