
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Storcator centrifugal, Puterea, W: 1500, Numarul de viteze: 4, Volumul rezervorului p/u suc (L): 1.1
Nu este în stoc
Numarul de viteze
4
Puterea, W
1500
Materialul corpului
Inox
Decon-re la supraincalzire
1
| Marca comerciala | Polaris |
| Greutate, kg | 3.1 |
| Garantie, luni | 24 |
| Material | Inox |
| Model | PEA1536ADL |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Storcator centrifugal |
| Culoare | Gri |
| Puterea | 1000 W si mai mult |
| Rezervuar p/u resturi | 2000 ml si mai mult |
| Protectie de la echipare incorecta | Da |
| Deconect. fara cavitate p/u reziduuri | Nu |
| Nr. de rotatii, r/min | 18000 |
| Numarul de viteze | 4 |
| Capac p/u con | Nu |
| Orificiu p/u pomusoare | Nu |
| Impingator | Da |
| Pres p/u citrice | Nu |
| Perie p/u curatarea separatorului | Nu |
| Puterea, W | 1500 |
| Materialul corpului | Inox |
| Materialul bolului | Plastic |
| Volumul rezervorului p/u suc (L) | 1.1 |
| Volumul rezervorului p/u resturi (L) | 2.5 |
| Volumul rezervorului p/u suc | Mai mult de 1000 ml |
| Decon-re la supraincalzire | Da |
| Cavitate p/u reziduuri | Da |
| Separator de spuma | Nu |
| Dimensiune (mm) | 85 |
| Functia anti-scurgere | Nu |
| Tip de storcatoare de fructe | Storcator centrifugal |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă