
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Modulul Wi-Fi
0
Decoder Dolby Digital
1
Puterea subwoofer-ului
pina la 150 W
Subwoofer Fara Fir
1
Puterea totala
201 - 400 W
| Bluetooth | 1 |
| Modulul Wi-Fi | Nu |
| Port USB | Da |
| NFC | Nu |
| Iesire HDMI | 1 |
| Sleep-Timer | Nu |
| Inregistrare de pe CD pe USB | Nu |
| Functie BD-Live | Nu |
| Suportul 3D | Da |
| Auto-reglare a sunetului | Nu |
| Regim Surround | Da |
| Antena | Nu |
| Tip de cablu in set | HDMI |
| Marca comerciala | Hisense |
| Greutate, kg | 4 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | AX3100G |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Soundbar |
| Culoare | Negru |
| Subwoofer Fara Fir | Da |
| Puterea totala | 201 - 400 W |
| FM-tuner | Nu |
| Intrare RCA audio | Da |
| Intrare Toslink optica | Da |
| Intrare 3,5 mm audio | Da |
| Decoder Dolby Digital | Da |
| Decoder Dolby TrueHD | Da |
| Decoder DTS | Da |
| Decoder Dolby Digital Plus | Da |
| Sistem sonor | 3.1 |
| Puterea AC centrale, W | 80 |
| Puterea subwoofer-ului | pina la 150 W |
| Puterea max. consumata, W | 22 |
| Materialul lui subwoofer | Plastic |
| Subwoofer activ | Da |
| Materialul corpului AC centrale | Plastic |
| Dimensiunea AC centrale (IxLxH), cm | 6x92x9 |
| Puterea subwoofer-ului, W | 60 |
| Media suportat | Bluetooth, USB, HDMI, Optical |
| Intrare p/u casti de 3,5 mm | Da |
| Simbol luminos al ecranului | Da |
| Culoarea de caractere luminoase | Alb |
| Puterea totala a acusticei, W | 280 |
| Media formate de redare | MP3/WMA/WAV |
| Telecomanda | Nu |
| SmartTV | Nu |
| Rezolutia video | UHD 4K (2160p) |
| Port Ethernet | Nu |
| Functia Karaoke | Nu |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă