
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Seria modelului
Redmi A5
Capacitatea acumulatorului, mAh
5200
Memoria operativa (RAM)
4 GB
Memorie admisibila, Gb
128
| Diagonala ecranului, inch | 6.88 |
| Rezolutia display-ului, pix | 720x1640 |
| Tip display | IPS LCD |
| Frecventa ecranului, Hz | 120 |
| Memorie admisibila, Gb | 128 |
| Capacitate max. a memoriei (Gb) | 1024 |
| Slot separat p/u card de memorie | Da |
| Memoria operativa (RAM) | 4 GB |
| Rezolutie video | 1080p 30fps |
| Camera frontala, Mp | 8 |
| Rezolutia camerei principale | 32 MP |
| Capacitatea acumulatorului, mAh | 5200 |
| Puterea incarcatorului, Wt | 15 |
| Producator de procesoare | ARM |
| Procesor | Cortex-A75+ Cortex-A55 |
| Nr. de nuclee | 8 |
| Viteza procesorului | 1.6 - 1.8 GHz |
| Modelul procesorului grafic | Mali-G57 MP1 |
| Standarte Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Bluetooth | 5.2 |
| Interfata USB | USB Type-C |
| Conector 3.5 mm | Da |
| FM Radio | Da |
| Suport GPS | Da |
| Standarde de retea | 4G |
| Tipul cartelei SIM | Nano Sim |
| Numarul de cartele SIM | 2 |
| Culoare | Lake Green |
| Materialul corpului | Plastic/sticla |
| Deblocare faciala | Da |
| Sistemul de operare | Android |
| Interfata OS | HyperOS |
| Greutate, gr | 193 |
| Inaltime, cm | 17.1 |
| Latime, cm | 7.7 |
| Adincime, cm | 0.83 |
| Tipul | Smartphone |
| Marca comerciala | Xiaomi |
| Model | Redmi A5 4/128GB Lake Green |
| Seria modelului | Redmi A5 |
| Tara de productie | China |
| Garantie, luni | 24 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă