
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Memorie admisibila, Gb
512 GB
Memoria operativa (RAM)
12 GB
Seria modelului
14
Capacitatea acumulatorului, mAh
4610
| Diagonala ecranului, inch | 6.36 |
| Rezolutia display-ului, pix | 1200x2670 |
| Tip display | LTPO OLED |
| Frecventa ecranului, Hz | 120 |
| Tehnologia sticlei de protectie | Corning Gorilla Glass Victus |
| Memorie admisibila, Gb | 512 GB |
| Memoria operativa (RAM) | 12 GB |
| Rezolutie video | 4K 3840x2160 |
| Camera frontala, Mp | 32 |
| Rezolutia camerei principale | 50 MP |
| Rezolutia camerei ultrawide | 50 MP |
| Rezolutia camerei telephoto | 50 MP |
| Capacitatea acumulatorului, mAh | 4610 |
| Puterea incarcatorului, Wt | 90 |
| Incarcare wireless | Da |
| Incarcare reversiva | Da |
| Incarcare rapida | Da |
| Producator procesorului | Qualcomm |
| Procesor | Snapdragon 8 Gen 3 |
| Nr. de nuclee | 8 |
| Viteza procesorului | 2.3 GHz |
| Modelul procesorului grafic | Adreno 750 |
| Standarte Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/6/7 |
| Bluetooth | 5.4 |
| NFC | Da |
| Interfata USB | USB Type-C |
| Conector 3.5 mm | Nu |
| FM Radio | Nu |
| Port infrarosu | Da |
| Standarde de retea | 5G, 4G, 3G, 2G |
| Tipul cartelei SIM | Nano Sim |
| Numarul de cartele SIM | 2 |
| Suport eSIM |
| Culoare | Negru |
| Materialul corpului | Metal/Sticla |
| Protectia carcasei | Da |
| Clasa de protectie | IP68 |
| Deblocare faciala | Nu |
| Sistemul de operare | Android |
| Interfata OS | HyperOS |
| Greutate, gr | 188 |
| Inaltime, cm | 15.2 |
| Adincime, cm | 0.82 |
| Latime, cm | 7.1 |
| Tipul | Smartphone |
| Marca comerciala | Xiaomi |
| Model | 14 12/512GB Black |
| Seria modelului | 14 |
| Garantie, luni | 24 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă