Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Memorie admisibila, Gb
256 GB
Memoria operativa (RAM)
12 GB
Seria modelului
Galaxy S26+
Capacitatea acumulatorului, mAh
4900
| luni | lei pe lună |
|---|---|
| 24 | 10 058 |
| 36 | 9 734 |
| 48 | 9 573 |
| luni | lei pe lună |
|---|---|
| 4 | 5 825 |
| 6 | 3 883 |
| 8 | 2 912 |
| 10 | 2 330 |
| 12 | 1 942 |
| 18 | 1 294 |
| 18 | 1 294 |
Credit
10 058 lei x 24 luni
În rate
1 294 lei x 18 luni
Ziua de naștere Bomba: 24 de ani de generozitate și 1000 de lei pentru fiecare
DetaliiPână la sfârșitul promoției
Noi, echipa rețelei de magazine BOMBA, apreciem încrederea cumpărătorilor noștri. În fiecare zi lucrăm pentru ca informațiile despre produse și servicii prezentate pe site să fie cât mai complete, obiective și actuale. Scopul nostru este să vă oferim informații veridice, astfel încât să puteți lua cea mai bună decizie de cumpărare.
Totuși, în ciuda verificării constante, BOMBA nu poate garanta acuratețea absolută a tuturor datelor publicate pe site, din cauza posibilelor erori tehnice sau defecțiuni. De asemenea, nu ne asumăm responsabilitatea pentru conținutul și actualitatea informațiilor din sursele externe către care pot exista linkuri pe site-ul nostru.
BOMBA își rezervă dreptul de a modifica unilateral și fără notificare prealabilă descrierile, caracteristicile și proprietățile de consum ale produselor. Imaginile prezentate pe site sunt simulate și servesc exclusiv în scop ilustrativ. Informațiile generale despre produse sunt furnizate doar în scop informativ.
Prețurile produselor, precum și condițiile de acordare a reducerilor, cadourilor, ratelor și creditării pot fi modificate de compania BOMBA în mod unilateral și fără notificare prealabilă.
Echipa noastră verifică și actualizează regulat informațiile de pe site pentru a identifica și corecta la timp eventualele erori, în cel mai scurt timp rezonabil.
| Diagonala ecranului, inch | 6.7 |
| Rezolutia display-ului, pix | 1440x3120 |
| Tip display | Dynamic LTPO AMOLED 2X |
| Frecventa ecranului, Hz | 120 |
| Tehnologia sticlei de protectie | Corning Gorilla Glass Armor 2 |
| Memorie admisibila, Gb | 256 GB |
| Memoria operativa (RAM) | 12 GB |
| Rezolutie video | 8K 7680x4320 30 fps |
| Camera frontala, Mp | 12 |
| Rezolutia camerei principale | 50 MP |
| Rezolutia camerei ultrawide | 12 MP |
| Rezolutia camerei telephoto | 10 MP |
| Capacitatea acumulatorului, mAh | 4900 |
| Puterea incarcatorului, Wt | 45 |
| Incarcare wireless | Da |
| Incarcare reversiva | Da |
| Incarcare rapida | Da |
| Producator procesorului | Samsung |
| Procesor | Exynos 2600 |
| Nr. de nuclee | 10 |
| Viteza procesorului | 2.1 - 3.8 GHz |
| Standarte Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/6/7 |
| Bluetooth | 5.4 |
| NFC | Da |
| Interfata USB | USB Type-C |
| Suport GPS | Da |
| Inteligenta Artificiala (AI) | Galaxy AI |
| Standarde de retea | 5G |
| Tipul cartelei SIM | Nano Sim |
| Numarul de cartele SIM | 2 |
| Suport eSIM |
| Culoare | Sky Blue |
| Materialul corpului | Aluminiu/Sticla |
| Protectia carcasei | Da |
| Clasa de protectie | IP68 |
| Deblocare faciala | Da |
| Sistemul de operare | Android |
| Interfata OS | One UI 8.5 |
| Greutate, gr | 190 |
| Inaltime, cm | 15.8 |
| Adincime, cm | 0.73 |
| Latime, cm | 7.5 |
| Tipul | Smartphone |
| Marca comerciala | Samsung |
| Model | Galaxy S26+ 12/256GB Sky Blue |
| Seria modelului | Galaxy S26+ |
| Tara de productie | Vietnam |
| Garantie, luni | 24 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă