
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Seria modelului
Galaxy S25 Edge
Capacitatea acumulatorului, mAh
3900
Memorie admisibila, Gb
256
Memoria operativa (RAM)
12 GB
Noi, echipa rețelei de magazine BOMBA, apreciem încrederea cumpărătorilor noștri. În fiecare zi lucrăm pentru ca informațiile despre produse și servicii prezentate pe site să fie cât mai complete, obiective și actuale. Scopul nostru este să vă oferim informații veridice, astfel încât să puteți lua cea mai bună decizie de cumpărare.
Totuși, în ciuda verificării constante, BOMBA nu poate garanta acuratețea absolută a tuturor datelor publicate pe site, din cauza posibilelor erori tehnice sau defecțiuni. De asemenea, nu ne asumăm responsabilitatea pentru conținutul și actualitatea informațiilor din sursele externe către care pot exista linkuri pe site-ul nostru.
BOMBA își rezervă dreptul de a modifica unilateral și fără notificare prealabilă descrierile, caracteristicile și proprietățile de consum ale produselor. Imaginile prezentate pe site sunt simulate și servesc exclusiv în scop ilustrativ. Informațiile generale despre produse sunt furnizate doar în scop informativ.
Prețurile produselor, precum și condițiile de acordare a reducerilor, cadourilor, ratelor și creditării pot fi modificate de compania BOMBA în mod unilateral și fără notificare prealabilă.
Echipa noastră verifică și actualizează regulat informațiile de pe site pentru a identifica și corecta la timp eventualele erori, în cel mai scurt timp rezonabil.
Trebuie să rezumați notițe sau să editați o fotografie? Galaxy AI preia sarcinile de rutină — activitățile zilnice devin mai simple ca niciodată. Obțineți mai mult cu mai puțin efort, folosind Galaxy AI pe Galaxy S25 Edge.
Galaxy S25 Edge este cel mai subțire și mai ușor smartphone din seria S. Cu siguranță vă veți lăuda cu acest design elegant, ultrasubțire, care încape cu ușurință în buzunar sau geantă. Minimalismul și confortul sunt trăsăturile definitorii ale Samsung Galaxy S25 Edge
Nu lăsați cele mai memorabile momente să se uite. Doriți să surprindeți atmosfera unei petreceri sau zâmbetul unei persoane dragi? Camera flagship de 200 megapixeli — una dintre cele mai mari rezoluții de pe piață — oferă claritate incredibilă și detalii realiste în fiecare cadru. Iar o dată cu venirea nopții, intră în scenă modul nocturn cu Galaxy AI: chiar și în lumină slabă, chipurile rămân luminoase și pline de viață.
Descoperiți noi orizonturi cu Galaxy S25 Edge, echipat cu cel mai puternic procesor de până acum. Traduceți apeluri, încetiniți redarea videoclipurilor sau editați fotografii din mers — totul este posibil cu ușurință.
Cu Galaxy S25 Edge, fiecare scenă prinde viață. Scufundați-vă complet în lumi virtuale unde cele mai fine detalii, umbrele realiste și efectele de lumină vibrante transformă imaginea într-o experiență cu adevărat captivantă.
Datorită tehnologiei avansate mDNle și optimizării software, Galaxy S25 Edge oferă o autonomie impresionantă. Vizionați ore întregi de conținut fără grija bateriei.
| Diagonala ecranului, inch | 6.7 |
| Rezolutia display-ului, pix | 1440x3120 |
| Tip display | Dynamic LTPO AMOLED 2X |
| Frecventa ecranului, Hz | 120 |
| Tehnologia sticlei de protectie | Corning Gorilla Glass Ceramic 2 |
| Memorie admisibila, Gb | 256 |
| Memoria operativa (RAM) | 12 GB |
| Rezolutie video | 4K 60fps |
| Camera frontala, Mp | 12 |
| Rezolutia camerei principale | 200 MP |
| Rezolutia camerei ultrawide | 12 MP |
| Capacitatea acumulatorului, mAh | 3900 |
| Puterea incarcatorului, Wt | 25 |
| Incarcare rapida | Da |
| Producator de procesoare | Qualcomm |
| Procesor | SM8750-3-AB Snapdragon 8 Elite |
| Nr. de nuclee | 7 |
| Viteza procesorului | 3.53 - 4.32 GHz |
| Modelul procesorului grafic | Adreno 830 |
| Standarte Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/6e |
| Bluetooth | 5.4 |
| NFC | Da |
| Suport GPS | Da |
| Inteligenta Artificiala (AI) | Galaxy AI |
| Standarde de retea | 5G |
| Suport eSIM |
| Culoare | Titanium Jet Black |
| Materialul corpului | Titan/sticla |
| Protectia carcasei | Da |
| Clasa de protectie | IP68 |
| Sistemul de operare | Android |
| Interfata OS | One UI 7 |
| Greutate, gr | 163 |
| Inaltime, cm | 15.9 |
| Latime, cm | 7.6 |
| Adincime, cm | 0.58 |
| Tipul | Smartphone |
| Marca comerciala | Samsung |
| Model | Galaxy S25 Edge 12/256GB Titanium Jet Black |
| Seria modelului | Galaxy S25 Edge |
| Tara de productie | Vietnam |
| Garantie, luni | 24 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă