
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Memorie admisibila, Gb
256 GB
Memoria operativa (RAM)
12 GB
Seria modelului
Galaxy S23 Ultra
Capacitatea acumulatorului, mAh
5000
| Diagonala ecranului, inch | 6.8 |
| Rezolutia display-ului, pix | 3088x1440 |
| Tip display | Dynamic AMOLED 2X |
| Frecventa ecranului, Hz | 120 |
| Tehnologia sticlei de protectie | Corning Gorilla Glass Victus 2 |
| Memorie admisibila, Gb | 256 GB |
| Memoria operativa (RAM) | 12 GB |
| Rezolutie video | 8K 7680x4320 |
| Camera frontala, Mp | 12 |
| Capacitatea acumulatorului, mAh | 5000 |
| Puterea incarcatorului, Wt | 45 |
| Incarcare wireless | Da |
| Incarcare reversiva | Da |
| Incarcare rapida | Da |
| Producator procesorului | Qualcomm |
| Procesor | Snapdragon 8 Gen 2 |
| Nr. de nuclee | 8 |
| Viteza procesorului | 2.0 GHz |
| Modelul procesorului grafic | Adreno 740 |
| Standarte Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/6e |
| Bluetooth | 5.3 |
| NFC | Da |
| Interfata USB | USB Type-C |
| Conector 3.5 mm | Nu |
| FM Radio | Nu |
| Standarde de retea | 5G, 4G, 3G, 2G |
| Numarul de cartele SIM | 2 |
| Suport eSIM |
| Culoare | Roz |
| Materialul corpului | Metal/Sticla |
| Protectia carcasei | Da |
| Clasa de protectie | IP68 |
| Sistemul de operare | Android |
| Greutate, gr | 233 |
| Inaltime, cm | 16.3 |
| Adincime, cm | 0.89 |
| Latime, cm | 7.8 |
| Tipul | Smartphone |
| Marca comerciala | Samsung |
| Model | Galaxy S23 Ultra 12/256GB Light Pink |
| Seria modelului | Galaxy S23 Ultra |
| Garantie, luni | 24 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă