
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Memorie admisibila, Gb
512 GB
Memoria operativa (RAM)
12 GB
Seria modelului
Reno 12FS 5G
Capacitatea acumulatorului, mAh
5000
| Diagonala ecranului, inch | 6.67 |
| Rezolutia display-ului, pix | 1080x2400 |
| Tip display | Flat OLED |
| Frecventa ecranului, Hz | 120 |
| Tehnologia sticlei de protectie | Asahi Glass AGC DT-Star2 |
| Memorie admisibila, Gb | 512 GB |
| Capacitate max. a memoriei (Gb) | 1024 |
| Slot separat p/u card de memorie | Da |
| Memoria operativa (RAM) | 12 GB |
| Rezolutie video | 1080p 60fps |
| Camera frontala, Mp | 32 |
| Rezolutia camerei principale | 50 MP |
| Rezolutia camerei ultrawide | 8 MP |
| Rezolutia camerei macro | 2 MP |
| Capacitatea acumulatorului, mAh | 5000 |
| Puterea incarcatorului, Wt | 20 |
| Incarcare wireless | Nu |
| Incarcare reversiva | Nu |
| Incarcare rapida | Da |
| Producator procesorului | Mediatek |
| Procesor | Snapdragon 685 |
| Nr. de nuclee | 8 |
| Modelul procesorului grafic | Mali-G57 MC2 |
| Standarte Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Bluetooth | 5.3 |
| NFC | Da |
| Interfata USB | USB Type-C, OTG |
| Conector 3.5 mm | Nu |
| FM Radio | Nu |
| Port infrarosu | Nu |
| Standarde de retea | 5G, 4G, 3G, 2G |
| Tipul cartelei SIM | Nano Sim |
| Numarul de cartele SIM | 2 |
| Suport eSIM | Nu |
| Culoare | Черный/зеленый |
| Materialul corpului | Plastic/Sticla |
| Protectia carcasei | Nu |
| Deblocare faciala | Nu |
| Sistemul de operare | Android |
| Interfata OS | ColorOS 14 |
| Greutate, gr | 187 |
| Inaltime, cm | 16.3 |
| Adincime, cm | 0.8 |
| Latime, cm | 7.6 |
| Tipul | Smartphone |
| Marca comerciala | OPPO |
| Model | Reno 12FS 5G 12/512GB Black Green |
| Seria modelului | Reno 12FS 5G |
| Garantie, luni | 24 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă