
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Memorie admisibila, Gb
512 GB
Memoria operativa (RAM)
16 GB
Seria modelului
Find X8 Pro 5G
Capacitatea acumulatorului, mAh
5910
| Diagonala ecranului, inch | 6.78 |
| Rezolutia display-ului, pix | 1254x2780 |
| Tip display | LTPO AMOLED |
| Frecventa ecranului, Hz | 120 |
| Tehnologia sticlei de protectie | Corning Gorilla Glass Victus 2 |
| Memorie admisibila, Gb | 512 GB |
| Memoria operativa (RAM) | 16 GB |
| Rezolutie video | 4K 60fps |
| Camera frontala, Mp | 32 |
| Rezolutia camerei principale | 50 MP |
| Rezolutia camerei periscop | 50 MP |
| Rezolutia camerei ultrawide | 50 MP |
| Capacitatea acumulatorului, mAh | 5910 |
| Puterea incarcatorului, Wt | 80 |
| Incarcare wireless | Da |
| Incarcare rapida | Da |
| Producator procesorului | Mediatek |
| Procesor | Dimensity 9400 |
| Nr. de nuclee | 8 |
| Viteza procesorului | 2.4 - 3.63 GHz |
| Modelul procesorului grafic | Immortalis-G925 |
| Standarte Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/6/7 |
| Bluetooth | 5.4 |
| NFC | Da |
| Interfata USB | USB Type-C, OTG |
| Conector 3.5 mm | Nu |
| FM Radio | Nu |
| Port infrarosu | Nu |
| Standarde de retea | 5G, 4G, 3G, 2G |
| Tipul cartelei SIM | Nano Sim |
| Numarul de cartele SIM | 2 |
| Culoare | Alb |
| Materialul corpului | Metal/Sticla |
| Protectia carcasei | Da |
| Clasa de protectie | IP68/IP69 |
| Deblocare faciala | Da |
| Sistemul de operare | Android |
| Interfata OS | ColorOS 15 |
| Greutate, gr | 215 |
| Inaltime, cm | 16.2 |
| Adincime, cm | 0.82 |
| Latime, cm | 7.7 |
| Tipul | Smartphone |
| Marca comerciala | OPPO |
| Model | Find X8 Pro 5G 16/512GB Pearl White |
| Seria modelului | Find X8 Pro 5G |
| Garantie, luni | 24 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă