
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Stare Dispozitivul este în stare excelentă
Baterie 88%
Dispozitivul a fost testat, toate funcțiile funcționează corect
Carcasă Zgârieturi minore pe marginile laterale ale carcasei
Ecran Microzgârieturi individuale (până la 3)
Garanție 24 de luni.
| Diagonala ecranului, inch | 6,1 |
| Rezolutia display-ului, pix | 1179 × 2556 |
| Tip display | LTPO Super Retina XDR OLED |
| Frecventa ecranului, Hz | 120 Hz |
| Tehnologia sticlei de protectie | Ceramic Shield față, sticlă Corning pe spate |
| Memorie admisibila, Gb | 256 |
| Capacitate max. a memoriei (Gb) | 256 |
| Slot separat p/u card de memorie | nu |
| Memoria operativa (RAM) | 6 GB |
| Rezolutie video | 4K până la 60 fps, 1080p până la 240 fps |
| Camera frontala, Mp | 12 MP |
| Rezolutia camerei principale | 48 MP |
| Rezolutia camerei periscop | Nu are |
| Rezolutia camerei ultrawide | 12 MP |
| Rezolutia camerei telephoto | 12 MP |
| Rezolutia camerei macro | Nu are |
| Rezolutia camerei depth | senzor LiDAR |
| Capacitatea acumulatorului, mAh | 3200 mAh |
| Puterea incarcatorului, Wt | 20 W |
| Incarcare wireless | Da |
| Incarcare rapida | Da |
| Producator de procesoare | Apple |
| Procesor | A16 Bionic |
| Nr. de nuclee | 6 |
| Viteza procesorului | 3,46 GHz |
| Modelul procesorului grafic | Apple GPU cu 5 nuclee |
| Standarte Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/6 |
| Modulul Bluetooth | Da |
| Bluetooth | 5.3 |
| NFC | Da |
| Interfata USB | Lightning |
| Suport GPS | Da |
| Inteligenta Artificiala (AI) | Apple Intelligence |
| Standard p/u comunicatii fara fir | Wi‑Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6 |
| Standarde de retea | HSPA, EV‑DO, LTE, 5G |
| Tip de comunicare fara fir | Dual-band, hotspot, NFC, UWB |
| Mesagerie | iMessage, SMS, MMS, Email |
| Posibilitatile retelei | GSM/EDGE, UMTS/HSPA+, LTE, 5G NR |
| Tipul cartelei SIM | Nano Sim |
| Numarul de cartele SIM | 1 |
| Suport eSIM |
| Culoare | Purple |
| Materialul corpului | Aluminiu + sticlă |
| Protectia carcasei | Da |
| Clasa de protectie | IP68 |
| Deblocare faciala | Da |
| Sistemul de operare | iOS |
| Interfata OS | iOS 18 |
| Greutate, gr | 206 |
| Inaltime, cm | 14,75 |
| Latime, cm | 7,15 |
| Adincime, cm | 0,785 |
| Tipul | Smartphone |
| Marca comerciala | Apple |
| Model | iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple |
| Seria modelului | iPhone 14 Pro |
| Garantie, luni | 24 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă