
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Suport GPS
Da
Tipul display-ului
Retina LTPO3 OLED
Marime
42 x 36 x 9.7 mm
Seria modelului
Watch Series 10


Echilibru între durabilitate și stil – carcasă din titan și aluminiu lustruit, disponibilă în noua nuanță Jet Black
Rămâneți mereu în contact, chiar și atunci când iPhone-ul nu este la îndemână

Suport 24/7: alerte pentru respirație întreruptă și monitorizarea sănătății

Urmărirea activității fizice și a progresului în antrenamente. Noul senzor de temperatură și funcția de evaluare a adâncimii apei, ideale pentru pasionații de sporturi acvatice
Încărcare rapidă, viață activă – până la 80 % încărcare în doar 30 de minute

Apple Watch Series 10 este întotdeauna aproape – asistență de urgență în caz de cădere sau incidente

| Touch Display | Da |
| Rezolutia ppi | 330 |
| Mesagerie | Da |
| Suport GPS | Da |
| Model procesor | Apple S10 SiP |
| Nr. de nuclee | 2 |
| Memoria operativa (RAM) | 1 GB |
| Memorie incorporata | 64 GB |
| Boxe interne | Da |
| Sistem de operare | watchOS 11 |
| Compatibil cu OS | iOS |
| Pedometru | Da |
| Senzor cardio | Da |
| Accelerometru | Da |
| Gyroscope | Da |
| Oxigenarea singelui (SpO2) | Da |
| Materialul centurei | Silicon |
| Standard de protectie antipraf si apa | IP68 / 5ATM |
| Monitoring | Calorii, activitati fizice, stress, cicluri menstruale |
| Dimensiunea ceasului, mm | 42 |
| Marimea curea | 150 - 200 mm |
| Greutate, gr | 30 |
| Garantie, luni | 24 |
| Tipul | Smart watch |
| Marca comerciala | Apple |
| Model | Watch Series 10 42mm Aluminium Jet Black |
| Culoare | Jet Black |
| Tara de productie | China |
| Versiunea Bluetooth | 5.3 |
| Tipul display-ului | Retina LTPO3 OLED |
| Diagonala ecranului, inch | 1.77 |
| Rezolutia display-ului, pix | 446 x 374 |
| NFC | Da |
| Materialul corpului | Aluminiu |
| Microfon incorporat | Da |
| Marime | 42 x 36 x 9.7 mm |
| Seria modelului | Watch Series 10 |
| Timp de lucru, ore | Pina la 18 ore |
| Wi-Fi | Da |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă