
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Tipul
Slefuitor cu vibratii
Reglarea turatiei
0
Puterea
pina la 200 W
| Marca comerciala | Bosch |
| Greutate, kg | 1.6 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | GSS 23 A, 0601070400 |
| Tara de productie | Germania |
| Tipul | Slefuitor cu vibratii |
| Puterea | pina la 200 W |
| Puterea nominala, W | 190 |
| Tip de alimentare | Retea 220-230 V |
| Culoare | Albastru |
| Turatie la mersul in gol, rot/min | 12000 |
| Regulatorul electronic de vitezei | Nu |
| Sistema Vibration-Control | Da |
| Racord pentru aspirarea prafului | Nu |
| Prindere cu arici | Da |
| Reglarea turatiei | Nu |
| Valiza profesionala | Da |
| Cutie de microfiltrare | Nu |
| Numar de curse de mers in gol, curse/min | 24000 |
| Maner | Nu |
| Diametru cerc vibratii, mm | 2 |
| Lungime/Latime placa de slefuit, mm | 92x182 |
| Dimensiune banda, mm | 93x230 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă