
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
| Marca comerciala | Bosch |
| Greutate, kg | 2.3 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | PBS 7 A, 0603391008 |
| Puterea | mai mult de 200 W |
| Tipul | Slefuitor cu banda |
| Culoare | Verde |
| Puterea nominala, W | 600 |
| Tip de alimentare | Retea 220-230 V |
| Turatie la mersul in gol, rot/min | 250 |
| Valiza profesionala | Da |
| Cutie de microfiltrare | Da |
| Sistema Vibration-Control | Da |
| Racord pentru aspirarea prafului | Da |
| Lungime/Latime placa de slefuit, mm | 76x130 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă